Garmin Edge 830
Kochasz jazdę rowerem i każdą wolną chwilę spędzasz na świeżym powietrzu? Jeśli jesteś zapalonym kolarzem, to na pewno przyda Ci się Garmin Edge 830 - nowoczesny licznik rowerowy!
2019-04-30, 11:42

Garmin Edge 830 - nowoczesny licznik rowerowy

Garmin Edge 830 to innowacyjne akcesorium dla sportowców i osób aktywnych fizycznie od marki Garmin. Garmin to uznawana na całym świecie marka, znana z wysokiej jakości swoich produktów oraz najnowocześniejszych funkcji treningowych. Edge 830 to licznik rowerowy GPS, który posiada wbudowane mapy oraz niezwykle wyraźny ekran dotykowy. Sprawdź, w jakie funkcje został wyposażony nowoczesny licznik rowerowy.

Garmin Edge 830 to nowoczesny licznik rowerowy GPS.

Najważniejsze funkcje Garmin Edge 830

Najważniejsze funkcje Edge 830 to z pewnością wbudowane, precyzyjne i bardzo dokładne mapy, dzięki którym zawsze będziesz czuć się bezpiecznie i trafisz do celu. Dodatkowo, licznik rowerowy dostarcza wielu istotnych informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu itp. Wgrane fabrycznie mapy Garmin Cycle Map pozwalają na wyznaczanie najbardziej optymalnych i najciekawszych map w okolicy.

Garmin Edge 830 pozwoli wyznaczyć najbardziej optymalną trasę w okolicy.

Gdzie kupisz Garmin Edge 830

Licznik rowerowy GPS Garmin Edge 830 można kupić online w sklepie eAzymut. eAzymut to autoryzowany dystrybutor marki Garmin w Polsce. Sprzedażą akcesoriów Garmin zajmuje się od ponad 15 lat. Klienci sklepu eAzymut dostają również 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty Garmin. Zapraszamy!

KONTAKT / AUTOR
eAzymut
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy