Garmin Fenix 5 - zegarek na miarę każdego sportowca
Każdy sportowiec jest na bieżąco z nowinkami technicznymi i gadżetami. Popularny stał się zegarek Garmin Fenix 5 , który ma wbudowany GPS oraz zainstalowane aplikacje sportowe. Z nim każdy trening będzie wyjątkowy i efektywny.
2019-03-13, 09:01

Lepsza strona treningu

W dzisiejszych czasach duża część społeczeństwa prowadzi siedzący tryb życia. W pracy, w domu - na co dzień zwykle brak ruchu. Warto pomyśleć o swoim zdrowiu i kondycji fizycznej. Siedzący tryb życia niejednokrotnie potrafi skutkować bólami kręgosłupa, karku a nawet nóg. Dlatego istotne jest, aby każdy prowadził w miarę aktywny tryb życia.

Garmin Fenix 5


Garmin Fenix 5 i jego funkcjonalność


Jednak wiele początkowych osób nie zna swoich granic, a także norm podczas uprawiania treningu. Dlatego powstał Garmin Fenix 5, który usprawnia trening. Zegarek posiada wbudowany GPS, który umożliwia odczyt lokalizacji oraz dystansu. Urządzenie umożliwia pomiar tętna nadgarstkowego oraz śledzenie poziomu stresu użytkownika.

Garmin Fenix 5


Dlaczego warto?


Garmin Fenix 5 jest bardzo wytrzymały na warunki zewnętrze, a w tym także pogodę. Jest wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoki stopień odporności na czynniki zewnętrzne. W zegarku zainstalowane są fabryczne profile aktywności dla dosłownie wszystkich dyscyplin. Zegarek posiada bardzo proste menu, więc poruszanie się po nim nie sprawia żadnego problemu.
Garmin Fenix 5 jest dostępny w różnych wariantach. Istnieje opcja wymiany pasków do zegarka, co umożliwia szeroki manewr odnośnie stylu i koloru paska.Zegarek umożliwia oszacowanie pułapu tlenowego, a tym samym określenie kondycji użytkownika.

KONTAKT / AUTOR
eAzymut
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy