Garmin Vivoactive 3 - wielofunkcyjny zegarek dla każdego
Prowadzisz aktywny tryb życia? Potrzebujesz zegarka, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Wybierz Garmin Vivoactive 3 z wbudowanym GPS oraz aplikacjami sportowymi.
2019-03-06, 11:54

Garmin Vivoactive 3 - dlaczego warto?

Potrzebujesz zegarka, który będzie Twoim nieodłącznym towarzyszem w trakcie każdego treningu? Garmin Vivoactive to innowacyjne urządzenie, które posiada wbudowany GPS wraz z aplikacjami sportowymi. Zegarek umożliwia pomiar tętna na nadgarstku oraz płatność zbliżeniową, dzięki Garmin Pay.

Garmin

Garmin - zegarek dostosowany na miarę Twoich potrzeb

Jesteś zawodowym sportowcem, a może aktywność fizyczna jest tylko Twoim hobby oraz sposobem na odreagowanie stresu? Zegarek Garmin doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji Jest on wodoodporny, dlatego można go używać podczas pływania, jazdy a desce, a nawet biorąc prysznic. Urządzenie doskonale mierzy poziom sprawności na podstawie pułapu tlenowego, a także obserwuje, a następnie rejestruje jak użytkownik radzi sobie ze stresem. 

Zapłać w sklepie za pomocą zegarka 

Zegarek Garmin Vivoactive 3 daje możliwość płatności za pomocą zbliżenia nadgarstka do terminala. Wszędzie tam gdzie istnieje możliwość zapłacenia kartą zbliżeniową, można posłużyć się tym zegarkiem. Jest to bardzo wygodne oraz funkcjonalne rozwiązanie dla każdej osoby, która preferuje aktywny tryb życia. Uprawiając jogging nie ma potrzeby wyposażania się w telefon i portfel. To wszystko zastąpi znakomity zegarek Garmin

Urządzenie to umożliwia sprawną nawigację po menu. Niezależnie od tego czy jesteś prawo lub lewo ręczną osobą te zegarek będzie idealnie pasował. 

KONTAKT / AUTOR
eAzymut
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy